fbpx

Czarny Nosal

czarny nosal2

 

 
CZARNY NOSAL – Pod tą przekorną nazwą kryje się naprawdę niezwykły duet, pochodzący z Kędzierzyna-Koźla. Oryginalny głos i przepiękne piosenki Rafała Nosala połączone z eksperymentującą (elektryzującą wręcz!) gitarą Darka Czarnego, tworzą niepowtarzalną całość.

darekczarny, czarny nosal,

 

Darek Czarny ma na koncie współpracę z zespołem Stare Dobre Małżeństwo. Jako członek SDM-u współtworzył nagrania sześciu płyt wydanych przez zespół w ostatnich latach – płyt z poezją J. Rybowicza oraz B. Loebla. Współpracował z Tomaszem Szwedem, uczestnicząc w nagraniach kilku jego płyt. Koncertował z G. Hamiltonem V i wielkimi muzykami sceny Country. Jest muzykiem, wokalistą, aranżerem i kompozytorem grającym na gitarach akustycznych, gitarze dobro, mandolinie, lap steel.
Obecnie Darek jest wokalistą i gitarzystą zespołu „U studni”, który współtworzą byli muzycy Starego Dobrego Małżeństwa.

rafałnosal; czarny nosal

 

Rafał Nosal to muzyk o niezwykłej wrażliwości, autor piosenek i kompozytor. Jest przede wszystkim liderem oraz założycielem pochodzącej z opolszczyzny i śląska Grupy Bohema. Właśnie z Bohemą ma na koncie trzy płyty – „Niepogoda na sny” (2005) , „Niech tak zostanie…” (2007) i „Samotni jak gwiazdy” (2018). Koncertował w Polsce i za jej granicami, a także zdobył wiele nagród. Jest finalistą „Debiutów” Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Międzynarodowego Vena Festiwal.

Czarny Nosal.

Zapraszam do kontaktu tutaj.

 

Napisz do Nas!
%d bloggers like this: