fbpx

O nas

Zaczęło się od balkonika (o którym poruszała się chwilowo  Agu) i czkawki (która męczyła mnie przez cały wieczór w Amorku), podczas festiwalu Kropka w 2018 roku. A właściwie od dystansu i poczucia humoru, z jakim traktowaliśmy zarówno balkonik, jak i czkawkę.

Festiwal się skończył i każde z nas pojechało w swoją stronę z niedosytem tego drugiego. Czekaliśmy na siebie cały rok, od czasu do czasu pisząc lub dzwoniąc do siebie. Po roku spotkaliśmy się w Chałupie Chemików w Dolinie Danielki i oboje zrozumieliśmy, że chcemy dalej iść przez życie razem. Iść, jechać, płynąć, lecieć. Jak w piosence: byle dalej, dalej, dalej…

yonash
Yonash
agnieszka
Agu

Nazywam się Radosław Machowski. Urodziłem się i wychowałem w Żaganiu. Zamiłowanie do podróży i do gór mam odkąd pamiętam. Z wykształcenia jestem informatykiem, fotografem – hobbystą i muzykiem. Rodzicem dwójki dzieci. Kiedy mogę, jadę na koncerty albo w góry. Od dawna chciałem prowadzić bloga, gdzie można będzie się dzielić pasją do fotografii i do gór lub do podróży.

Nazywam się Agnieszka Jankowska. Urodziłam się i wychowałam w Katowicach. Z wykształcenia jestem filologiem rosyjskim i prawnikiem. Mam w sumie troje dzieci: jedno swoje i dwójkę Yonasha. Moje życie to góry i muzyka. Marzę, aby pojechać wszędzie i zobaczyć wszystko.

Od tamtej chwili minęło kilka miesięcy, które w sporej części spędziliśmy w drodze. Sami lub z naszymi dziećmi (mamy w sumie 3 sztuki). Pomysł na stworzenie bloga był moim marzeniem, a Agi z entuzjazmem podchwyciła temat, ponieważ rozumiemy się jakbyśmy byli razem od zawsze. Tu będziemy dokumentować nasze wyprawy bliższe i dalsze, relacjonować koncerty i festiwale, pokazywać świat widziany naszymi oczami. A planów mamy mnóstwo, więc zostańcie tu z nami aby towarzyszyć nam w podróży.

Pozdrawiamy was i dziękujemy że do nas wpadliście.

Yonash i Agi 

pensjonatdanielka
Napisz do Nas!
%d bloggers like this: